Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie ve vašem prohlížeči. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.
OK

O NÁS
Naše společnost

Firma HR systém, byla založena v roce 1998 jako půjčovna a prodejna profi nářadí ve Frýdku-Místku.

V současné době nabízíme veškeré služby v provozovnách v Ostravě v Havířově ve Frýdku-Místku v Novém Jičíně v Karviné v Třinci  ve Valašském Meziříčí v Rožnově pod Radhoštěm a Praze.

V naší nabídce naleznete široký sortiment nářadí, strojů a nástrojů jak pro kutily, tak i pro profesionály. Zabýváme se prodejem značek MAKITA a DOLMAR a dle přání a požadavků našich zákazníků i sortiment jiných značek.

V této oblasti působíme od svého vzniku jako maloobchod v našich provozovnách, tak i jako velkoobchod v České republice a na Slovensku.

Další nabízené služby:

  • sběrná služba záručních i pozáručních oprav
  • pronájem nářadí a stavební mechanizace
  • řezání a vrtání diamantovou technikou

 

Naším cílem jste především vy jako spokojený zákazník

Prostřenictvím našich poradců Vám s potěšením pomůžeme a poradíme s výběrem toho správného výrobku s dalšími technickými a obchodními dotazy. Neváhejte a kontaktujte nás na uvedených číslech, či mailech. Přejeme si, aby se každý zákazník, který si v našem obchodě vybere jakékoliv zboží, aby se k nám a našim službám s důvěrou a jistotou správného výběru rád vracel.